regulamin - Sklep Taneczny Etiuda - obuwie odzież i akcesori taneczne -
Wyszukiwarka

regulamin

Niniejszy Regulamin Sprzedaży nie wyłącza ani nie ogranicza praw konsumenta, wynikających z bezwzględnie obowiązujących przepisów, które nie mogą być zmienione ani uchylone w drodze umowy.

 

Właścicielem sklepu internatowego www.etiuda-online.pl jest firma : Etiuda Irmina Woźniak-Hałka, z siedzibą Al. Słowackiego 23/2, 31-159 Kraków, NIP 676-120-23-64, REGON 120739710.  Sklep stacjonarny mieści się w Krakowie przy al.Słowackiego 23/4.

W sklepie internetowym ETIUDA zakupów dokonuje się poprzez stronę internetową http://www.etiuda-online.pl. Wszystkie ceny podane w sklepie ETIUDA są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są całkowicie nowe i nieużywane. Gwarantujemy oryginalność każdego produktu, którą potwierdzają dokumenty od producentów oraz dystrybutorów.Warunki płatności i wysyłka
 

  •     odbiór własny w punkcie odbioru : Etiuda, al.Słowackiego 23/4, 31-159 Kraków
  •     przedpłata na konto firmy ETIUDA Irmina Woźniak-Hałka Bank: ING Bank Śląski Nr konta: 34 1050 1445 1000 0090 6468 3965
  •     przy odbiorze towaru - wysyłka za pobraniem. 

Realizacja zamówienia
Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia.
Realizacja zamówienia następuję niezwłocznie po jego potwierdzeniu.
W przypadku niektórych artykułów czas realizacji może się wydłużyć, może być to spowodowane brakiem danego artykułu u producenta.

 

Wymiany
Jeśli  zakupiony przez Państwa towar nie będzie pasował, to po wcześniejszym kontakcie, istnieje możliwość jego wymiany, do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Przy wymianie towaru na inny model lub rozmiar, ewentualne różnice w cenie zostaną uwzględnione.
Wymieniany towar nie może posiadać jakichkolwiek śladów użytkowania. Wymieniany towar należy odesłać na adres Etiuda, al.Słowackiego 23/4, 31-159 Kraków.
Przy wymianie towaru koszty przesyłek pokrywa kupujący.
Reklamacje
Wszystkie produkty dostepne w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta. Reklamowany towar należy odesłać z pismem reklamacyjnym, na adres Etiuda, al.Słowackiego 23/4, 31-159 Kraków.
Reklamowany towar naprawiamy w ciągu 14 dni roboczych a jeśli naprawa nie jest możliwa, towar wymieniamy na nowy. W przypadku braku możliwości wymiany zwracamy wartość towaru.  Pieniądze zostaną przelane, w ciągu 7 dni roboczych, na wskazane przez Państwa konto.

Uwaga ! Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne, a także uszkodzenia powodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem danego produktu.

 


Pobierz pismo reklamacyjne

 

 
Odstąpienie od umowy

Istnieje możliwość odstąpienia od umowy na warunkach określonych w ustawie z dnia 30.05.2014 r. (Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Dz.U.2014 poz. 827) w ciągu 14 dni od dnia otrzymania  towaru. Zwracany towar należy odesłać na adres Etiuda, al.Słowackiego 23/4, 31-159 Kraków.  Pieniądze zostaną przelane niezwłocznie, jednak nie poźniej niż  w ciągu 14 dni, od dnia otrzymania od konsumenta oświadczenia o odstąpieniu od umowy,  na wskazane przez Państwa konto. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta,  do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania ( art. 32, ust.3 ).

Dla skorzystania z prawa odstąpienia od umowy konsument może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który dostępny jest poniżej lub złożyć to oświadczenie w każdy inny zgodny z przepisami prawa sposób.

Konsument  w związku ze skorzystaniem z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru do sprzedawcy.

 

Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem:

  • dodatkowych koszów poniesionych przez Konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego oraz

  • bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru).


Cennik dostawy stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu.

 


Pobierz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 

Dane osobowe Klienta, przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Nie stosujemy polityki przetwarzania danych w celach marketingowych. Na życzenie klienta usuwamy dane z bazy po zeralizowaniu zamówienia, wystarczyć dodać w komentarzu zamówienia taką informację.Postanowienia końcowe
 

   
    

  • Oferta ważna na terenie Polski.
  • Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat artykułów w ofercie Internetowego Sklepu etiuda-online.pl są zgodne z danymi katalogowymi producentów.
  •  W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego Kodeksu Cywilnego.


  

    

 

 

22